Головна » 2018 » Жовтень » 25 » НВК №37 ім. Максима Самойловича Кам’янської міської ради 19 жовтня 2018 року відзначив 60-у річницю з дня заснування
07:39
НВК №37 ім. Максима Самойловича Кам’янської міської ради 19 жовтня 2018 року відзначив 60-у річницю з дня заснування

Ця визначна подія впишеться в  історію навчального закладу, адже у педагогічного та учнівського колективу була змога не лише пригадати власний  шлях розвитку та успіху, але й об’єднати не одне покоління випускників, які навчалися, виховувались, дружили, виросли в стінах цієї школи. До НВК №37  завітали поважні гості: Сидоров С.Л., голова правління  АТ «ДНІПРОАЗОТ» , депутат міської ради, Пустовойт А.М., заступник голови правління , депутат міської ради,  які передали Привітальний лист від Народного депутата України Дубініна О.І., поздоровили колектив з досягненнями та 60-річним  ювілеєм. Вручили почесні грамоти працівникам колективу навчального закладу. Директор НВК №37 Гончар Н.М. зазначила, що діти багатьох працівників «ДніпроАзоту» навчаються саме в цьому закладі, тому співробітництво буде продовжуватися і надалі. Від  департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради з щирими словами привітання звернулась Луніченко Н.В. і вручила кращим вчителям, іншим працівникам почесні грамоти ДзГП за здобутки в роботі з підростаючим поколінням.  Випускники різних років стали також  почесними гостями урочистостей, присвячених Ювілею навчального закладу. Колеги з інших навчальних закладів нашого міста  розділили радість від теплого свята.

               

До цієї події педагоги та учні готувалися з повною відповідальністю та доклали максимум зусиль для того , щоб створити по-справжньому святкову атмосферу. Учні  з творчим натхненням  оформили  класні кімнати, коридори, вестибюль школи. Урочиста частина та концертна програма  ювілейного заходу  проведені дуже щиро та зворушливо.

Під час святкового концерту  всі присутні насолоджувалися талановитими виступами учнів і вчителів, які демонстрували свої найкращі творчі здібності і таланти.  Виступ малечі з дошкільного відділення  «Квіточка» розчулив присутніх, а директор НВК  наголосила  на тому, що саме єдність та співпраця допомагають досягнути позитивних результатів у  роботі. Професійні хореографічні постановки, вокальні номери, нагородження вчителів, спогади випускників  -  усе це дало змогу  гідно привітати кожного з присутніх, тих, хто віддає частину себе такій нелегкій, але благородній педагогічній справі.

Щира подяка  всім, хто завітав до НВК №37 у цей святковий день, усім тим, хто готував  свято і робив усе можливе для того, щоб ця зустріч надовго залишилася у наших серцях.

Фото

Переглядів: 32 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar