Головна » 2018 » Березень » 1 » Семінар-практикум «Створення інноваційного простору молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
14:17
Семінар-практикум «Створення інноваційного простору молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи»

27 лютого на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №34» Кам`янської міської ради (директор Клюєвська О.П.) відбувся міський семінар-практикум для  вихователів груп продовженого дня за темою:  «Створення інноваційного простору молодших  школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи». Тема семінару обрана не випадково. Педагоги школи, як і вся країна, вже розпочали підготовчу роботу за новим Державним стандартом початкової школи.

Відкриваючи семінар директор школи Клюєвська Олена Петрівна означила вектори роботи, а саме: навчити, розвинути  учнів в умовах ГПД, презентувала освітнє середовище закладу. Заступник директора Похвалит Юлія Анатоліївна ознайомила з впровадженням інтеграційного аспекту та створенням інноваційного освітнього простору молодших школярів.

Вихователі Шаповал Галина Леонідівна та Кулик Лариса Василівна провели  інтегровані заняття з елементами лялькового театру та наукового дослідження.

Учасники семінару  прийняли участь в рольовому ігровому проекті «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо», який підготував актив органів учнівського самоврядування.

Соціальний педагог Дубіна Юлія Станіславівна та медична сестра закладу  Душко Марина Іллівна під час соціально-пізнавального проекту «Іграшки, які заважають навчатися» показали, як формується екологічна грамотність  і здорове життя, як розвиваються обізнаність та здатність до самовираження, ініціативність та підприємливість, соціальна та громадянська компетентності.
Практичний психолог школи Шостака Світлана Геннадіївна  на занятті  психологічної  студії з елементами тренінгу надала практичну допомогу педагогам щодо адаптації дітей до умов навчання, визначення та розвитку професійних  здібностей.

Багато емоцій у присутніх викликав перегляд навчальної вистави «Подорож у світ живих рослин».

За підсумками практичного семінару було вироблено методичні рекомендації для вихователів груп продовженого дня.

Адміністрація школи висловила подяку учасникам семінару за активну участь у заходах та виразила готовність до подальшої творчої співпраці.
Переглядів: 158 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar