Головна » 2018 » Червень » 8 » Успіх не приходить просто так…
13:11
Успіх не приходить просто так…

Успіх не приходить просто так… У цьому переконались дев’ятикласники КЗ «СЗШ№23», складаючи державну підсумкову атестацію. Учні писали диктант з української мови, склали ДПА з  математики, і останнє випробування – англійська мова. Усі діти трішки схвильовані, але зосереджені й налаштовані на досягнення хороших результатів, адже до цього була щоденна праця: уроки, підготовка, консультації. Дуже серйозно й на високому рівні проходили іспити. Було сформовано кваліфіковану комісію, яку очолювали директор школи Школяр Л.А та заступник директора Єлагіна Т.О., члени комісії: Кондрашева С.І., Конопка Т.В., Тринадцятко Т.О. – вчителі української мови,  Кольцова Н.М., Кібальник О.М. , Бень М.Я.– вчителі математики і географії, Павлюс-Гунченко О.В, Шалько О.П. – вчителі англійської мови.

Враженнями ділиться учень 9-Б класу Андрущенко Андрій: «Для мене атестація – це можливість не тільки перевірити свої знання, а й провести самоаналіз та відчути відповідальність у прийнятті рішення й спрогнозувати результати майбутнього ЗНО. Адже на ДПА я зрозумів серйозність проведення перевірки знань.»

Завдяки злагодженій і продуктивній роботі учнів та вчительського колективу,  відповідальній підготовці до ДПА та організації її проведення атестація пройшла вдало, учні успішно подолали ще одну сходинку в навчанні та готові до подальшого вибору за покликанням душі. Успіхів вам, юні кам’янчани!
Переглядів: 87 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar