Головна » Статті » 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

До 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського
До 100-річчя з дня народження  В.О.Сухомлинського в СЗШ №29 проведено проблемний науково-методичний семінар для вчителів «Ідеї школи В.О.Сухомлинського – це крок до особистісного зорієнтованого навчання в НУШ». Під час семінару розглянули проблему реформування змісту шкільної освіти в контексті педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського, склали ланцюжок науково-методичних моделей з проблеми «Гуманізація педагогічних нововведень В.О.Сухомлинського про виховання особистості, особистісно орієнтованого підходу до освіти», обговорили сторінки творчої спадщини В.О.Сухомлинського у діалозі з актуальними проблемами сучасної початкової освіти.
За результатами дослідницько-пошукової роботи учнів 2-4 класів оформили в школі тематичний стенд: «Стежками життєвого шляху Сухомлинського» та тематичний бюлетень «Поради молоді від великого педагога Василя Сухомлинського».
Впродовж тематичного тижня з 24.09 по 28.09 вчителі 1-4 класів провели вернісаж відкритих уроків з літературного читання «Подорож до країни Радості  і Добра» (за творами В.О.Сухомлинського) – Волощук, Лазоренко, Курись, Неїченко).
Учні 4 – Б класу створили карту знань по творчості В.О.Сухомлинського.
Закінчився тематичний тиждень флешмобом дитячих малюнків до прочитаних творів В.О.Сухомлинського.
Категорія: 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського | Додав: SEP (01.10.2018)
Переглядів: 16 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar