Головна » Статті » 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

Конференція «Серце віддаю дітям»

Творчість В.Сухомлинського є своєрідною педагогічною енциклопедією всебічного розвитку особистості, теоретичні аспекти та практичний досвід якої в умовах модернізації  сучасної школи  є актуальними і заслуговують на подальше ґрунтовне вивчення та використання.

На сьогодні тема моральності дуже актуальна серед підростаючого  покоління. Останнім часом ми зустрічаємось із жахливими випадками проявів дитячої жорстокості, агресії.Тому виховувати такі почуття як чуйність, людяність, доброту, дружбу, любов та поважне ставлення до людей, відповідальне відношення до своїх обов’язків потрібно розпочинати в  дитинстві. Невичерпний матеріал для цього знаходимо у творах Сумлинського. Саме цьому 19 вересня 2018 року учні 10 класу НВК №26 присвятили конференцію «Серце віддаю дітям», звернувшись до життєвих принципів цієї унікальної людини.  

Мета заходу - навчити   старшокласників мислити і самостійно приймати рішення у різних життєвих ситуаціях.    Різноманітні  форми  і методи роботи були направлені на виховання   почуття  колективізму, чуйності, взаємоповаги.  

Найцікавішим було складання   словника чемної  людини  «10 «не  можна» В.Сухомлинського».
Категорія: 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського | Додав: SEP (01.10.2018)
Переглядів: 16 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar