Головна » Статті » 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

Заходи щодо відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського в НВК №3

28 вересня  2018 року педагогічний, учнівський  колективи долучилися до загальноміських заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського.

У фойє закладу оформлено інформаційно-просвітницький стенд «Із криниці  мудрості», на якому було запропоновано  ознайомитися з афоризмами В.Сухомлинського стосовно навчання та виховання дітей у школі.

 

У закладі проведено флешмоб «З любов’ю у серці». Кожний вчитель долучився до пошуку цікавих  висловів педагога про навчання, виховання, про мову, про значення родини у вихованні дитини. Знайдена скарбниця педагогічної мудрості  була  запропонована  здобувачам освіти в навчальних кабінетах.

Класними керівниками 1-11 класів проведено єдиний Урок доброти  «Людина починається з любові». В рамках Уроку доброти пройшли літературні читання «Слово Великого Добротворця», «Не словами, а добрими ділами», перегляд відеопрезентацій, уроки - спілкування «Людина любові і добра».

В читальній залі бібліотеки закладу створено виставку «Василь Сухомлинський - дітям».

Під час проведених заходів здобувачі освіти познайомилися з життям педагога, життєвими постулатами В.О.Сухомлинського, з творчою спадщиною письменника, яка стимулює думку дитини, гармонізує особистість.
 
 
Фото
Категорія: 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського | Додав: SEP (01.10.2018)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar