Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 188
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 18 19 »

100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського | Переглядів: 97 | Додав: SEP | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

Видатний педагог-гуманіст В.О.Сухомлинський був глибоко переконаний у тому, що «все шкільне життя повинно бути пройняте духом гуманності», що лише створення атмосфери довір’я, допомоги, справедливості, вимогливості, такту і добра може забезпечити справжню гуманізацію освітнього процесу. Основи особистісно-орієнттованої системи навчання і виховання, які сьогодні реалізуються у Новій українській школі, закладені в педагогиці В.О.Сухомлинського.


28 вересня 2018 року вся педагогічна громадськість країни відзначала 100-річчя з дня народження видатного педагога сучасності В.О.Сухомлинського. Педагогічний колектив та вихованці НВК №25 «Волошка», директор Кульчиковська Т.О., долучилися до вшанування пам’яті видатної людини. Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського – це той вічний слід, по якому, як за дороговказом, ідуть освітяни.

З нагоди 100-річного ювілею видатного педагогу В.Сухомлинського в НВК №24 було проведено педагогічну раду у формі ділової гри "Від Софії Русової та Василя Сухомлинського до НУШ".

Метою заходу було пропагувати педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського, розширити знання учасників семінару про педагогічну культуру та її основні складові, формувати вміння організовувати і проводити інтерактивні форми роботи з учнями і вчителями, розвивати навички педагогічної культури, стимулювати самовдосконалення вчителя.

Вчитель української мови та літератури Почапська Галина Дмитрівна декламує авторський вірш, присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога В.О. Сухомлинського

 

З метою відзначення сторіччя з дня народження В.О. Сухомлинського 28.09.2018р.  в СЗШ №27  для учнів 1-11 класів проведено уроки: «Людина починається з любові».

Під час проведених заходів учнів ознайомлено з біографією, педагогічними надбаннями В.О.Сухомлинського.

Заходи, присвячені відзначенню 100-річчя В.О.Сухомлинського:

1. Бібліотечний урок "Людина починається з добра" (2-А клас);

2. Виховна година "Людина починається з добра" (1-4 класи);

3. Виховна година "Людина починається з любові" (5-11 класи).
 

У рамках заходів, присвячених 100-річчю від  Дня народження Василя Сухомлинського, у бібліотеці НВК «Гармонія» проведено відео презентацію «Знавець дитячих душ» та ознайомлення учнів з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями  і казками.


28 вересня 2018р. учні та педагогічний колектив колегіуму№16 долучилися до святкування 100-річчя видатного світового педагога В.О.Сухомлинського.

28 вересня у школі № 10 сталася   незвичайна  подія:  розпочав свою роботу міні-театр учнів початкової школи. Подія була присвячена 100-річчю від дня народження відомого українського педагога, письменника Василя Олександровича Сухомлинського, який більше відомий для малечі як автор цікавих та повчальних казок. Кожний клас оживив на шкільній сцені казку, яка найбільше припала їм до душі:  «Соловей та Жук», «Моя мама», «Сьома дочка», «Бо я  - людина», «Поздоровляємо», «Як Федько учив уроки».      
          
 

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 171-180 181-188