Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

23 квітня - Всеукраїнський день психолога

Поява Всеукраїнського дня психолога цілком виправдана, оскільки в Україні психологія є однією з ключових наук.  За останнє сторіччя вона пройшла дуже стрімкий шлях розвитку. Психологія  була офіційно визнана як наука тільки в 1879 році. Але за минулий час психологи всього світу змогли накопичити величезний багаж знань про суть людини, про її стани та почуття, про самопізнання та соціальні ролі.

Рішення психологічних проблем людини вважається базовим у процесі її особистісного становлення. Саме тому практичні психологи працюють в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, і наразі складають потужну службу, яка здійснює супровід навчально-виховного процесу.

27 квітня з нагоди свята, В Центрі «Сузір’я», пройшла «Психологічна мозаїка» для фахівців психологічної служби, в рамках якої були проведені психологічні студії «Чарівний світ мандали», «Безпека середовища» та тренінг «Особистий стиль консультування».

Практичні психологи Сисоєва К.В.(СНВК №5), Єхалова Л.В. (СЗШ №5), Корсунська В.В., методист ДОНМЦППСР Знанецька І.В. ділились професійним досвідом з колегами з важливих питань консультування, профілактики емоційного вигорання, розглядали технології відновлення душевної рівноваги. Збереження психологічного здоров’я  фахівця психологічної служби є ключовим моментом у професійній діяльності.

А шлях до професійного благополуччя, і здоров’я починається з маленького кроку назустріч собі. З бажання розплутати клубок професійних та життєвих негараздів, розчарувань та тривог, з відновлення глибинної любові і поваги до самого себе. Адже робота психолога вимагає не тільки точних знань, вміння зрозуміти іншу людину,  але і спокою власної душі.

Фахівці Центру «Сузір’я» побажали колегам  професійних успіхів та впевненості, щоб ті, ким вони опікуються, завжди відчували їх професіоналізм, який гармонійно переплетений з людяністю.

Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (28.04.2017)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar