Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Гумор як ресурс подолання стресових станів
Напередодні всесвітнього Дня сміху, 30.03.2018р., в ДНЗ-ЦРД №10 (директор Малюк Т.М.) відбувся практичний семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти «Використання гелотології в практичній діяльності психолога». Гелотологія – наука, яка вивчає вплив сміху на фізичне та психічне здоров’я людини.

Здорове почуття гумору та сміх допомагають подолати навіть складні проблеми. Філософи кажуть, що людство вижило завдяки тому, що навчилось сміятися, а позитивний вплив сміху на здоров’я відомий ще з давнини.

У сміху є велика перевага перед багатьма видами впливів на людину: він абсолютно природній -  а значить нешкідливий, у нього відсутні побічні ефекти. Він повертає людину до позитивного сприйняття життя, допомагає усунути страхи, переживання, тривоги. Людина, у якої розвинене почуття гумору практично невразлива.

Фахівці ознайомились з досвідом роботи ДНЗ-ЦРД №10 із цього напрямку, переглянули розвагу для дітей, розширили діапазон професійних вмінь, завдяки ознайомленню з новими методами і прийомами в роботі з дітьми та  педагогічним колективом.

Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (03.04.2018)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar