Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Майстер-клас для практичних психологів

Сучасні завдання психологів освіти потребують постійного професійного навчання. Одним із пріоритетних напрямків роботи є  медіація.

Медіатор — це посередник у конфлікті, який допомагає досягти згоди. Будь-який шкільний конфлікт (протистояння учня та вчителя, груп дітей, колективне цькування, сварки серед педагогів тощо) — вибухонебезпечне явище. Тож виявляти та гасити його в зародку — спосіб забезпечити психологічний комфорт під час навчання.

03.05.2018р. в ІРЦ «Сузір’я» відбувся майстер-клас для практичних психологів закладів загальної середньої освіти «Новітні технології розв’язання конфліктів», який провели А. Рожкова (м.Київ) та Л.Єхалова, практичний психолог СЗШ №5.

Практичні психологи вчилися перетворювати стратегії насильства на стратегії співпраці,  розвивали і утверджувати свої людські, професійні та лідерські чесноти.

«Психолог-медіатор має здобути репутацію  незалежної особи, яка неупереджено розбирає мотиви та аргументи, а не «представник учителів». Лише тоді учні, які перебувають у конфліктних стосунках, почнуть довіряти та звертатися заздалегідь», зазначили учасники.

Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (04.05.2018)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar