Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Майстер-клас у «Казковій країні»

11.01.2018 року на базі ДНЗ №22 "Казкова країна" відбувся майстер-клас для практичних психологів ДНЗ та НВК за темою: "Використання інноваційних технологій у корекційній роботі з дітьми дошкільного віку, які мають порушення емоційно-вольової сфери". Фахівці розглянули питання використання в роботі практичного психолога елементів казкотерапії та метафоричних асоціативних картинок.

Лябік Н.В., практичний психолог ДНЗ №22 та Тагінцева В.М., практичний психолог КЗ "КСБД" розповіли історію виникнення МАК, познайомили слухачів з перевагами, основними особливостями й вимогами до використання в роботі практичного психолога метафоричних асоціативних картинок, ознайомили з колодами МАК для дітей віком з 4-х років та рядом вправ, які можна використовувати в практичній роботі.

Активну участь в засіданні методичного об’єднання прийняла Снітько Л.А., практичний психолог ДНЗ №38, яка проводила зі слухачами різноманітні вправи. А Гордієнко Н.В., практичний психолог дошкільного відділення НВК №36, з'явившись у казковому вбранні,  створивши казкову атмосферу, розповіла про види казок, їх структуру, правила написання та про використання у корекційній роботі з дошкільнятами.

Слухачі методичного обєднання високо оцінили проведення майстер-классу та користь отриманої інформації для подальшого впровадження в практичну діяльність.
Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (15.01.2018)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar