Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Науково-практичний круглий стіл
8 червня 2018р. в м. Дніпро на базі КСНРЗ «Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр» відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми науково-методичного супроводу діяльності психологічної служби в умовах децентралізації», в якому прийняли участь працівники Центру практичної психології і соціальної роботи ІРЦ «Сузір’я» та керівники методичних об’єднань практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Мета заходу - обговорення моделей науково-методичного супроводу діяльності психологічної служби у системі освіти представниками місцевих громад з питань впровадження кращих практик ефективної діяльності практичних психологів та соціальних педагогів в умовах децентралізації. 

Тенденції розвитку психологічної служби системи освіти у своїй доповіді висвітлив Панок В.Г., директор Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи НАПН України. А наукові співробітники лабораторії прикладної психології освіти УНМЦППСР Сосновенко Н.В. та Ткачук І.І. представили методологію розробки та застосування діагностичних програм, організаційно-методичні питання впровадження циклограм та діагностичних мінімумів діяльності працівників психологічної служби.

Керівник психологічної служби системи освіти Дніпропетровської області, Мушинський В.П. презентував циклічну модель організаційно-методичного супроводу діяльності психологічної служби.

Були також презентовані кращі практики діяльності психологічних служб області та  відбулась плідна загальна дискусія.

У ході круглого столу відбувся обмін думками між науковцями та працівниками психологічної служби у системі освіти, представниками місцевих громад з питань впровадження кращих практик ефективної діяльності практичних психологів та соціальних педагогів в умовах децентралізації.
Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (12.06.2018)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar