Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Перше засідання «Психологічної студії»

17 березня у м.Київі відбулося перше засідання «Психологічної студії» — профільного об’єднання практичних психологів, що є членами ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

В роботі першого засідання взяли участь представники Вінницької і Волинської, Чернігівської і Чернівецької, Миколаївської і Одеської, Дніпропетровської і Запорізької, Київської і Кіровоградської областей, а також міста Києва.

Місто Кам’янське представляла делегація практичних психологів дошкільних навчальних закладів №6,10,13, 23,24,41 та Центру «Сузір’я».

В Київському міському будинку учителя куратор «Психологічної студії», Гурковська Т. Л. та голова правління ВГО «АПДО», Омельяненко Н. В. привітали учасників вступним словом «Українська школа дитячої психології: історія становлення та перспективи розвитку».

Науковий співробітник Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Федорчук О. І., познайомила колег з історією наукових звершень лабораторії психології дошкільника, а    Піроженко Т. О., завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка, виступила з доповіддю «Психолого-педагогічний супровід становлення ціннісних орієнтацій дітей дошкільного віку». Також був презентований посібник Соловйової Л. І. «Компас у світі ціннісних орієнтацій дошкільника».

В Інституті психології імені Г.С. Костюка пройшла цікава екскурсія

«Стіни, що дихають історією…». Рогозянський О. С., науковий співробітник лабораторії Інституту презентував діяльність «Школи тренера з комунікації: побудова усного та письмового мовленнєвого висловлювання».

Хартман О. Ю, старший науковий співробітник, в ігровій формі продемонструвала на практиці як опанувати засади комунікативної взаємодії.

В ході Круглого столу були обговорені актуальні питання діяльності практичних психологів дошкільних навчальних закладів та вносились пропозиції щодо унормування психологічної служби системи освіти.

Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (05.04.2017)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar