Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Профілактична робота – це важливо!

Вся історія людства переконливо доводить, що агресія є невід'ємною частиною життя особистості і суспільства. Більш того, агресія володіє могутньою привабливою силою і властивістю заразливості - більшість людей на словах відкидає агресію, а при цьому широко демонструє її у своєму повсякденному житті.

05.04.2018р. на базы Центру «Сузір'я», згідно річного плану,  відбулось засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Превентивна профілактика невербальної агресії учасників освітнього процесу».

Традиційно засідання проводилось з використанням психолого-андрагогічних технологій, що дає можливість активної інтерактивної взаємодії практичних психологів.

Агресія є одним із захисних механізмів людини, за допомогою якого вона намагається якось скинути негативні емоції і пристосуватися до навколишніх умов. Але, цей шлях не є найоптимальнішим, і тому, практичним психологам слід навчати дітей і дорослих знаходити інші, «екологічні» шляхи виходу із складних життєвих ситуацій.

Фахівці обсудили  умови, які провокують прояви агресії  в учасників освітнього процесу, причини її виникнення.

Гладка Е.Ю., практичний психолог СДНЗ №13 «Росинка» (директор Маргаритова Ю.В.) презентувала досвід психологічної служби закладу щодо превентивної освіти батьків та педагогів та корекційно-розвиткової роботи з дітьми.

Практичні психологи отримали методичні рекомендації щодо практичної  роботі з дітьми та дорослими по корекції емоційно-вольового стану та конструктивного прояву невербальної агресії.

Учасники тематичного засідання дослідили власні навички невербального спілкування, ознайомились з блоком ігор та вправ на формування у дітей конструктивної поведінки.

Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (06.04.2018)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar