Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

«Статеве виховання дітей з інтелектуальними порушеннями»
1 лютого 2018 року на базі Центру «Сузір’я» відбувся семінар для педагогів за темою «Статеве виховання дітей з інтелектуальними порушеннями».

Венера Шевченко, дитячий гінеколог медичного центру «Жіночий лікар», кандидат медичних наук, координатор медичної групи громадської організації «Даун Синдром» та  Наталія Никоненко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та спеціальної освіти ДНУ ім. О. Гончара презентували навчально-методичний комплекс «Статеве виховання дітей із інтелектуальною недостатністю».

Фахівці зазначили, що  діти з особливими потребами у 4 рази частіше, ніж діти з типовим розвитком, стають жертвами сексуальної експлуатації та насилля, а формування сімейних цінностей – це захист дитини від потенційно небезпечного впливу. Більшість особливих дітей можуть навчатися навичкам безпечної поведінки, прийняти правила поведінки більшості та отримати достатній ступень соціалізації, що дозволить їм влаштуватися на роботу в майбутньому.

Педагоги ознайомились з основними принципами, методами та структурою навчально-методичного комплексу щодо статевого виховання дітей  та отримали відповіді від фахівців на свої чисельні питання.
Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (06.02.2018)
Переглядів: 72 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar