Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Засідання виїзної обласної експертної групи

10.01.2018 р. на базі Центру «Сузір’я», відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 18.10.2017 №563-к/тр «Про експертну групу для вивчення та об’єктивного оцінювання професійної діяльності практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області при проведенні атестації у 2018 році» та на виконання плану заходів методичного супроводу фахівців психологічної служби, відбулось засідання обласної експертної групи з питань атестації практичних психологів та соціальних педагогів фаховим представництвом.

У заході приймали участь  фахівці психологічної служби нашого міста, а також м. Вільногірська, Жовтих Вод, Дніпра, які працюють в загальноосвітніх, дошкільних закладах, навчально-виховних комплексах та професійних училищах.

Методисти обласного науково методичного центру практичної психології і соціальної роботи провели співбесіду зі спеціалістами, які атестуються в черговому (позачерговому) циклі, роз’яснили критерії атестації фахівців психологічної служби відповідно до категорій, відповіли на чисельні запитання практичних психологів та соціальних педагогів.

Методична оцінка діяльності практичних психологів та соціальних педагогів наразі буде здійснюватись фаховим представництвом експертної міської комісії Центру «Сузір’я» згідно професійно-кваліфікаційних  карток, розроблених ДОНМЦППСР, і будуть надані до обласного центру до 20.02.2018 р.
Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (10.01.2018)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar