Головна » Статті » Центр практичної психології і соціальної роботи

Знання основ спеціальної психології – вимога часу
23.11.17 на базі НВК "Гармонія" пройшов міський семінар-практикум для практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів м. Кам'янського на тему: "Діти із ЗПР: психолого-педагогічний супровід в освітньому просторі навчального закладу".

Діти із затримкою психічного розвитку становлять найчисленнішу групу серед тих, які потребують спеціальної допомоги у процесі навчання та соціально-трудової адаптації. Вони значною мірою визначають контингент учнів, особливо початкової школи, які стійко не встигають.

Затримка психічного розвитку розглядається як явище тимчасове, що відбито і в її назві, і з 2017 року в загальноосвітніх закладах відкриваються спеціальні класи для дітей із ЗПР, тому важливо розуміти психолого-педагогічні особливості взаємодії з такою дитиною задля здійснення корекції.

 Під час заходу було розкрито такі питання:

  1. Види ЗПР: діагностування, психокорекція.
  2. Логопедичний аспект ЗПР.
  3. Медичний аспект ЗПР.
  4. Психолого-педагогічний супровід дітей із ЗПР.

В практичному блоці семінару вчителі закладу поділилися досвідом роботи, яка проводиться з дітьми із затримкою психічного розвитку. Фахівці презентували методи і прийоми роботи з цією категорією дітей на заняттях корекції розвитку, логоритміки, лікувальної фізичної культури.

Фото

Категорія: Центр практичної психології і соціальної роботи | Додав: SEP (28.11.2017)
Переглядів: 72 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar