Головна » Статті » Психолого-медико-педагогічна консультація

Командна взаємодія консультантів ПМПК на шляху впровадження інклюзивної освіти

Інклюзивна освіта – це один із шляхів нашої країни у новий цивілізаційний вимір, що підвищує рівень свідомості нації такими основоположними цінностями, як Толерантність та Рівність.

12.04.17 на базі Центру «Сузір’я» відбулось чергове методичне об’єднання районно-міських психолого-медико-педагогічних консультацій Кам’янського осередку. Фахівці обмінялись досвідом на шляху впровадження безперешкодної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

«Колектив ПМПК – має стати другом для сімей, в яких зростають діти з особливостями розвитку, який діагностує і супроводжує цих дітей в освітньому процесі»,- зазначила завідувачка МПМПК Кочерга О.С.

Консультанти Кам’янської ПМПК розкрили технології ефективної командної роботи, оскільки супровід дітей з особливими освітніми потребами – це міждисциплінарна взаємодія фахівців та батьків.

Завідувачки районних ПМПК, консультанти, практичні психологи, вчителі-логопеди та вчителі – дефектологи  Криничанського, Петриківського, Царичанського районів,  м. Вільногірська  та Верхньодніпровська розглянули технології командної взаємодії, питання створення умов для інтеграції дітей з особливими потребами в загальноосвітній простір.

Спеціалісти з Криничанського району представили свій досвід  щодо підтримки в навчальному процесі для забезпечення особливих потреб учнів. Завідувачка ПМПК Петриківського району висвітлила досвід впровадження інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах.

Зустріч пройшла у руслі конструктивних дискусій, що надала відповіді на актуальні питання комплексної підтримки сімей, що виховують дітей з особливими потребами.

 

Категорія: Психолого-медико-педагогічна консультація | Додав: SEP (14.04.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar