Головна » Статті » Психолого-медико-педагогічна консультація

Тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»

З 27 по 29 березня 2017 року з ініціативи Благодійного Фонду Порошенка в рамках науково-педагогічного експериментального проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища в м.Дніпро проходив спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», в якому здобули практичні знання 200 фахівців нашої області.

До навчального курсу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» долучились чотири фахівці Центру «Сузір'я».

Зазначений навчальний курс здіснили провідні фахівці країни з інклюзивної освіти:

Шевчук Лариса, головний аналітик програми впровадження інклюзії в освітнє середовище країни;

Мілютіна Катерина, доктор психологічних наук, доцент факультету психології Київського держуніверситету ім.. Шевченка;

Скрипник Тетяна, доктор психологічних наук, завідувач лабораторії корекції розвитку дітей з аутизмом;

Мельник Аліна, психолог, оргконсультант, бізнес-тренер та інші.

Тренінг пройшов у руслі конструктивних дискусій, надав відповіді на практичні запитання та показав реальні шляхи комплексної підтримки фахівцями ПМПК шкільних педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами за індивідуальними програмами розвитку, що включають психолого-педагогічний супровід і різноманітні засоби для навчання таких дітей.

Підсумки навчання підбила дружина Президента України, голова Благодійного фонду Порошенка, Марина Порошенко. Під час зустрічі з фахівцями області вона  подякувала спеціалістам ПМПК за небайдужість до майбутнього дітей, які мають особливі освітні потреби і вручила сертифікати.

За словами Марини Порошенко, «перед вами стоїть дуже відповідальне, а часом і доленосне завдання – побачити і розкрити потенціал таких дітей, допомогти їм здобути якісну освіту і професію. Адже інклюзивна освіта – це шанс дитини стати паралімпійським чемпіоном, відомим науковцем чи культурним діячем».
Категорія: Психолого-медико-педагогічна консультація | Додав: SEP (05.04.2017)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar