Головна » Статті » Відділення раннього втручання

Започаткування послуги раннього втручання в м.Кам'янське
31 травня 2018 року за ініціативою громадської організації «Ангел дитинства» (голова Н.Алексєєва, м.Дніпро) в приміщенні Кам’янськоїміської радивідбувся круглий стіл на тему: «Міжвідомча співпраця – умова успішного започаткування послуги раннього втручання в м.Кам'янське» в рамках проекту «Формування послуги РВ в м.Дніпро та Дніпровському регіоні шляхом діалогу між батьками, фахівцями, владою».

Метою заходу було визначення проблем та можливі шляхи їх подолання при створенні передумов для запровадження міждисциплінарної сімейно-центрованої комплексної державної допомоги дітям раннього віку з порушеннями здоров’я або ризиком їх виникнення та їх сім’ям, спрямованої на розвиток дитини та нормалізацію життя родини у громаді і суспільстві.

На зустрічі були присутні представники департаменту з гуманітарних питань, управління охорони здоров’я, управління соціального захисту населення, управління містобудування та архітектури, фахівці, що надають послугу раннього втручання та батьки.

Про створення передумов запровадження послуг раннього втручання у місті Кам'янське  розповіла практичний психолог ІРЦ «Сузір’я» Кутецька І.Г.  Практичний психолог відділення раннього втручання, Кисельова Н.О., представила досвід роботи команди раннього втручання інклюзивно-ресурсного центру «Сузір’я».

На круглому столі обговорювалися труднощі і досягнення на шляху впровадження послуги раннього втручання у місті і пропонувались рішення у межах співпраці між відомствами.
Категорія: Відділення раннього втручання | Додав: SEP (12.06.2018)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar