Головна » Статті » СЗШ №25

ШЛЯХ ДО УСПІХУ
Сутність проекту полягає у набутті дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра. За результатами, які демонструють учні проектних класів, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України навчально-педагогічний проект "Інтелект України" рекомендовано до подальшого впровадження. І ось нарешті цей проект «прийшов» і у Дніпродзержинськ. Цьогоріч в нашому місті відкрилися 4 такі класи. Один з них – 1-А клас нашої 25 школи.
«Інтелект України» успішно працює в нашій школі
Лаптєва Н. І. – вчитель початкових класів СЗШ №25, мати першокласниці:
Я дуже задоволена, що моя дитина вчиться за програмою «Інтелект України». Перш за все, тим, що рівень знань та загального інтелектуального рівня значно вищий, ніж за стандартною програмою. Проект сприяє більш гнучкому мисленню дитини, надає глибші знання, підтримує інтерес дитини до здобуття знань, розвиває пам’ять та мислення. Мені подобається методика подання дітям нового матеріалу (використання наочності, аудіо-відео матеріалів). Дитина вчиться самостійно думати, приймати рішення. Дуже задоволена результатами, які вже отримала моя дитина з різних галузей знань.
Гриценко А. В. – мати двох донечок (1 клас та 6 клас):
Порівнюючи навчальний процес старшої доньки з процесом молодшої, можу зробити висновок – «Інтелект України» виправдовує себе. Те, що я намагалася бачити в навчанні старшої доньки, я із задоволенням спостерігаю у молодшої: розширений світогляд, зацікавленість дитини в різноманітних нюансах сьогодення, застосування придбаних навичок в повсякденному житті.
«Інтелект України» навчає мою доньку самоконтролю, швидкій реакції, організованості, цілеспрямованості та наполегливості.
Але найголовніше те, що молодша донька щоранку із великим задоволенням йде до школи. Щодня приносить новий багаж знань, дещо не знаю навіть я, і тому ми навчаємося з нею разом.
Стомаченко О. М. – мати першокласниці:
Порівнюючи навчання моєї дитини у класі за програмою «Інтелект-України» з навчанням у звичайному класі, можу сказати наступне, що навчальний процес та програма в цих класах значно відрізняються. Вже с першого дня навчання у класі «Інтелект-України» моя дитина була дуже вражена тим, як цікаво та різноманітно проводяться уроки. Діти на уроках працюють злагоджено, багато читають, розгадують ребуси, малюють піктограми до слів, влаштовують веселі перегони по вирішуванню прикладів, вивчають біографії казкарів, материки та океани і т.д. А також, у класі «Інтелект-України», на відміну від звичайного класу, проводяться уроки з англійської мови 3 рази на тиждень.
Завдяки даній програмі у дитини розвиваються: пам’ять, увага, здатність швидко і творчо мислити, організованість та командний дух.
Моя дитина дуже задоволена тим, що навчається у класі «Інтелект-України» і кожного дня вона з цікавістю йде до школи.


Джерело: http://school25.ucoz.co.uk/
Категорія: СЗШ №25 | Додав: zirf (27.01.2017) | Автор: Яковенко Тетяна Василівна E
Переглядів: 214 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar