Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 195
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 19 20 »

Другий рік поспіль у Дніпропетровській області з метою  поширення кращих педагогічних практик, створення інформаційного банку методичних ідей, стимулювання творчого, інтелектуального та духовного розвитку працівників освітянської галузі  проводиться  фестиваль педагогічних інновацій «EDU_FEST Dnipro – 2020». Цьогоріч  на конкурс  фестивалю надійшло 807 робіт у 9 номінаціях, з них визначено 319 переможців.  Дипломантами І ступеню стали 88 педагогів, ІІ ступеню  – 100, ІІІ ступеню  – 131. Серед переможців - педагоги закладів дошкільної освіти №49 та №50. Свої перемоги вони здобули в номінаціях: «Екологічна безпека та сталий розвиток як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів та предметних циклів», «Взаємодія закладу освіти та громади». Вітаємо ЗДО №№ 49, 50! Бажаємо педагогам нових творчих злетів!
Дошкільна освіта | Переглядів: 2 | Додав: pula | Дата: 30.06.2020 | Коментарі (0)

18 червня 2020р.  під керівництвом методиста з дошкільного виховання методкабінету при департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради  Долини Л.М. в режимі онлайн за технічної підтримки КЗ «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня- гімназія №39» (директор Занєгіна С.Л.) відбулася інструктивно-методична нарада вихователів-методистів ЗДО, заступників директорів шкіл з дошкільного виховання, в якій з 55 закладів взяли участь -27. Решта  не змогла долучитися до наради у зв’язку з відсутністю  необхідної техніки. 
У ході наради розглянуто питання:
 - Про виконання наказу департаменту з гуманітарних питань міської ради №36 від 20.02.2020р. «Про функціонування веб-сайтів закладів дошкільної освіти.
-  Про підсумки атестації, курсової перепідготовки, самоосвіти  педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2019-2020 н.р.
-  Про  Концепцію розвитку дошкільної освіти (обговорюємо проєкт).
 - Про виконання наказу департаменту з гуманітарних питань міської ради №78 від 28.05 2020р. «Про відновлення роботи закладів дошкільної та позашкільної освіти.
-  Про виконання наказу департаменту з гуманітарних питань міської ради №153 від 29.08.2019р. «Про організацію методичної роботи закладів дошкільної освіти м.Кам’янське у 2019-2020 навчальному році»
По завершенню наради в чаті відбувся   обмін думками присутніх. Враховуючи той факт, що карантин подовжено до 31 липня 2020р., заклади продовжують керуватися документами, зазначеними в наказах департаменту з гуманітарних питань міської ради,  МОЗ України, МОН України, постановами Кабінету Міністрів України.
 
Дошкільна освіта | Переглядів: 1 | Додав: pula | Дата: 30.06.2020 | Коментарі (0)

ПРАВИЛА РОБОТИ ЗДО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Дошкільна освіта | Переглядів: 2 | Додав: pula | Дата: 30.06.2020 | Коментарі (0)

За підсумками атестації 2019-2020 н.р. комісією II рівня департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради  атестовано 332 педагогічних працівника, з яких 99 -  працівники закладів дошкільної освіти.  В ході атестації на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» атестовано 29 чол. ЗДО, «спеціаліст першої категорії» - 3, « спеціаліст» - 2. На відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» атестовано 5 чол., «старший учитель»-1, «вихователь - методист» - 22, «старший вихователь» - 1, «практичний психолог-методист» -1. На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 11, «спеціаліст першої категорії» - 13, «спеціаліст другої категорії» - 16, встановлення розрядів – 25. На присвоєння педагогічного звання «учитель-методист» атестовано – 2 педагога, «старший учитель» - 2. Вітаємо працівників дошкільної освіти з проходженням атестації! Бажаємо успіхів у   подальшій діяльності!
Дошкільна освіта | Переглядів: 2 | Додав: pula | Дата: 30.06.2020 | Коментарі (0)

26 лютого на базі ЗДО №21 «Струмочок» для вихователів-методистів дошкільних закладів Кам’янського департаменту з гуманітарних питань міської ради проведено методичну майстерню: «Проєктна технологія, як засіб формування особистісних компетентностей здобувачів дошкільної освіти». Цей садок для її проведення обрано невипадково. В ЗДО №21 педагогічний колектив вже не один рік працює в рамках даної теми, має багатий досвід та практичні напрацювання. Відкрила захід Долина Л.М., методист з дошкільного виховання методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради.
Під час роботи майстерні вихователь-методист Небера Н.Ф. виступила з доповіддю «Формування уявлень про багатоманітність професій як складової предметно-практичної компетенції дітей», вчитель-дефектолог Нюшкова О.А. у ході усного журналу «Професійне самовизначення» ознайомила присутніх з психолого-педагогічними ресурсами розвитку ініціативи та інтересу дітей до світу професій, інструктор з фізичної культури Пугачова О.Ю. провела пізнавальну гру для дітей старшого віку «Археологічно-туристичні мандри в далеке минуле планети Земля», вихователі Кальченко О.В. та Демченко В.Ю. для цієї ж вікової категорії презентували екологічний захід з елементами географічних досліджень: «Геологи-розвідники земних глибин».  
                                  
Учасників заходу вразила студія екологічного виховання «Екоград», дослідницька лабораторія, в якій діти мали нагоду провести дослідження, продемонструвати свої наробки. Неймовірні враження залишилися у вихователів-методистів від спостереження за роботою дітей з камінням, створенням з них весняної картини. Це заняття в студії образотворчого мистецтва провели вихователі Штанько Н.С. і Лящина Н.М.
Методичну  майстерню було завершено панорамою думок «Вдосконалюємося разом», у ході якої гості закладу ділилися  своїми враженнями, обмінювалися думками щодо проведення такої форми роботи, як методична майстерня, та  удосконалення її проведення в майбутньому.
Робота вихователя-методиста – це постійний пошук. У вирії сьогодення від нього вимагається велика майстерність, щоб розвивати основні групи компетентностей, працювати над собою, над втіленням нових ідей. Директор ЗДО №21 Коваленко В.М., вихователь-методист Небера Н. Ф., педагогічний колектив закладу в черговий раз продемонстрували, що вся робота в рамках реформування освіти повинна ґрунтуватися на принципах свободи, рівних можливостей, опиратися на захоплення дітей, підтримку батьків, а проєктна методика будуватися під гаслом: «Все для життя, все із життя».
Дошкільна освіта | Переглядів: 7 | Додав: pula | Дата: 23.06.2020 | Коментарі (0)

Відповідно до наказу департаменту з гуманітарних питань міської ради «Про організацію методичної роботи з працівниками закладів дошкільної освіти м.Кам’янського у 2019-2020 навчальному році», за участю методистів департаменту Долини Л.М. і Коваленко Т.Я. відбулася інструктивно-методична нарада вихователів-методистів, заступників директорів шкіл з дошкільного виховання ЗДО. У ході наради були розглянуті питання:
  • Про виконання Примірного положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти, затвердженого МОН України 16.08.2016р., наказ № 372, організацію надання ДОЗ консультативно-методичної допомоги методичним кабінетом департаменту з гуманітарних питань міської ради, створення електронного кабінету дошкільної освіти м. Кам’янського
  • Про хід атестації, перспективи проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
  •  Аналіз використання веб-сайтів ДОЗ для формування відкритих та загальнодоступних ресурсів з інформацією про діяльність ДЗО.
  •  Про виконання Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженої МОН України 01.10.2012, наказ № 105
  • Про виконання Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого Міністерством охорони здоровя 24.03.2016р., наказ № 234.
По завершенню наради відбувся обмін думками присутніх та прийнято рекомендації.
Дошкільна освіта | Переглядів: 7 | Додав: pula | Дата: 23.06.2020 | Коментарі (0)

У Дніпровській академії неперервної освіти відбулось засідання круглого столу «Безперервність професійного вдосконалення педагогічних працівників закладів дошкільної освіти». В межах тематики визначені умови підвищення рівня знань керівників методичних кабінетів відділів освіти у форматі змін «Нова українська школа – новий дитячий садок». У заході взяла участь Долина Л.М., методист методкабінету при департаменті з гуманітарних питань Камянської міської ради.
Із матеріалами круглого столу (презентаціями) можна ознайомитись на сторінці за посіланням
https://dnz3.klasna.com/uk/site/navchalno---metodichna-ro.html
Дошкільна освіта | Переглядів: 6 | Додав: pula | Дата: 23.06.2020 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 ... 181-190 191-195