Головна » Статті » 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

У категорії матеріалів: 28
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
До 100-річчя від дня народження  великого педагога-гуманіста, дитячого письменника В.О.Сухомлинського  з 24 вересня по 5 жовтня в 2-Б класі НВО-ліцею НІТ пройшла декада «Бути людиною».
100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського | Переглядів: 153 | Додав: SEP | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

 1. Прес-конференція з В. Сухомлинським  « Мої стежки з любові і добра» ( 8-9 кл)
 2. Сухомлинський для малюків . Інсценізація казок ( початкова школа):
 • « Пелюстка і квітка»
 • « Соловей і жук»
 • « Маленький гвинтик»
 • « Дівчинка і ромашка»
 1. Хвилинки доброти із мудрими словами  В. Сухомлинського. ( 5-11 класи)
 2. Інформ-дайджест « Найдобріший у світі вчитель. Цікавинки про Сухомлинського» ( 1-11 кл)
 3. Виставка  малюнків « Людина починається з любові»
 4. Інтерв'ю  « Школа під голубим небом. Мої роздуми про школу моєї мрії» (7 -8 кл)
 5. Перегляд відео про Сухомлинського ( 9-11 кл)

В комунальному закладі "Навчально-виховний комплекс №37 імені Максима Самойловича" заплановано і проведено заходи до 100-річчя від дня народження великого Педагога В.О.Сухомлинського:

1. Віртуальна книжкова подорож "Сухомлинський дітям".

2. Пошукова-дослідницька діяльність " Використання творчої спадщини В.Сухомлинського у формуванні екологічної свідомості дітей дошкільного вік".

3. Створення лепбуку "Казки та оповідання за творами В.О. Сухомлинського".


Видатний педагог-гуманіст В.О.Сухомлинський був глибоко переконаний у тому, що «все шкільне життя повинно бути пройняте духом гуманності», що лише створення атмосфери довір’я, допомоги, справедливості, вимогливості, такту і добра може забезпечити справжню гуманізацію освітнього процесу. Основи особистісно-орієнттованої системи навчання і виховання, які сьогодні реалізуються у Новій українській школі, закладені в педагогиці В.О.Сухомлинського.


28 вересня 2018 року вся педагогічна громадськість країни відзначала 100-річчя з дня народження видатного педагога сучасності В.О.Сухомлинського. Педагогічний колектив та вихованці НВК №25 «Волошка», директор Кульчиковська Т.О., долучилися до вшанування пам’яті видатної людини. Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського – це той вічний слід, по якому, як за дороговказом, ідуть освітяни.

З нагоди 100-річного ювілею видатного педагогу В.Сухомлинського в НВК №24 було проведено педагогічну раду у формі ділової гри "Від Софії Русової та Василя Сухомлинського до НУШ".

Метою заходу було пропагувати педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського, розширити знання учасників семінару про педагогічну культуру та її основні складові, формувати вміння організовувати і проводити інтерактивні форми роботи з учнями і вчителями, розвивати навички педагогічної культури, стимулювати самовдосконалення вчителя.

1-10 11-20 21-28