Головна » 2020 » Лютий » 03

31 січня 2020 року на базі ліцею № 13 відбулася методична нарада бібліотекарів ЗЗСО міста. Відкрила нараду методист з бібліотечних фондів МК при ДзГП Заіка Н.І. Директор закладу Єфремова Л.С. привітала учасників заходу та побажала плідної праці.

В  доповіді «Нові підходи до взаємодії бібліотекаря, педагога і батьків» Заіка Н.І. звернула увагу на роль бібліотечного інформування педагогів, як пріоритетного напрямку у діяльності бібліотеки: щоб  освітній процес був найбільш ефективним, учителю необхідно знайомитися з передовим педагогічним досвідом, із сучасними освітніми технологіями, методичними розробками тощо. Ніна Іванівна наголосила, що спільні зусилля педагога і бібліот ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: pula | Дата: 03.02.2020 | Коментарі (0)

У ДНЗ-ЦРД №35 «Попелюшка» (дир.. Кучер Вікторія Іванівна) 30.01.2020 проведено семінар для директорів закладів дошкільної освіти, які працюють на посаді до трьох років та музичних керівників за темою «Музично-освітня діяльність у формуванні духовності дошкільників».

Попова Ю.П., заступник начальника відділу освіти, означила актуальність теми: «Одним із пріоритетних напрямків діяльності освітніх закладів є розвиток духовності молодого покоління та виховання їх моральності. «Попелюшка» має багаторічний, цікавий досвід роботи зу цьому напрямку, а музичний керівник Шабельнікова О.Л. майже 40 років залучає дітей до музичної діяльності, розкриває маленькі тала ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: pula | Дата: 03.02.2020 | Коментарі (0)